• en
  • lv
  • ru
SIA “Prime Realty” ir dibināta 2018. gadā sākumā kā nekustamo īpašumu starpniecības kompānija ar mērķi un uzstādījumu sniegt kvalitatīvus starpniecības pakalpojumus nekustamo īpašumu jomā, iedziļinoties katra klienta vēlmēs un vajadzībās, izstrādājot katram produktam savu - individuālu pieeju, pirmkārt, apzinot potenciālo tirgu vai klientu un uzrunājot to.
Mēs aktīvi darbojamies vietējā tirgū. Mūsu pakalpojumus izmanto gan privātpersonas, gan juridiskas personas, palīdzam saviem klientiem pārdot/iegādāties īpašumus, ka arī iznomāt komercplatības un izīrēt dzīvokļus. Mēs strādājam arī ar nerezidentiem un palīdzam noformēt TUA.
Mūsu galvenā vērtība ir kvalitāte. Tāpēc uzņemamies to, ko varam izdarīt.
Mēs cenšamies parādīt citiem tirgus dalībniekiem, ka mūsu darbs nebeidzas ar sludinājumu izvietošanu interneta portālos un gaidīšanu, ka pie pozitīva rezultāta ātrāk var nokļūt nepārtraukti augot, pilnveidojot savus darbības virzienus un konkrēti uzrunājot potenciālos klientus. Tāpēc mūsu vidū ir arī mārketinga speciālisti, aģenti ar pieredzi finanšu jomā un jurisprudencē, kas ļauj mums sniegt augstāku servisu, individuālāku un profesionālāku pieeju katram klientam.
Mūsu moto ir - Mēs nesolām, mēs pārdodam!