• en
  • lv
  • ru

Ja vēlaties pieteikt nekustamā īpašuma novērtējumu, rakstiet mums elektronisku vēstuli uz vertesana@primeexperts.lv vai zvaniet uz telefona nr. 22 006 653

Vērtējumu var saņemt pēc pilnas apmaksas

Mēdz teikt, ka īpašuma vērtību nosaka trīs faktori – vieta, vieta un vieta - tā ir sociālā, ekonomiskā situācija un juridiskie aspekti katrā konkrētā vietā. Tieši šie faktori, par kuriem cilvēki parasti domā maz, ietekmē tirgus situāciju un katra īpašuma vērtību.

Nosakot jebkura īpašuma vērtību, ir jāatbild uz daudziem jautājumiem par piedāvājuma un pieprasījuma, ienākumu un izdevumu līdzsvaru, reģiona attīstības un ekonomikas tendencēm un to ietekmi.

Tāpēc ir nepieciešama sertificēta vērtētāja palīdzība. Tikai speciālists ar speciālo izglītību un pieeju plašām datu bāzēm, kas apkopo gan reģistrētos NĪ darījumus, gan cenu piedāvājumu dinamiku sludinājumu portālos, var sniegt pircējam vai jau esošam objekta īpašniekam neatkarīgu slēdzienu par īpašuma vērtību, juridisko statusu, tā labāko izmantošanas veidu, atspoguļo tā priekšrocības un trūkumus.

PRIME Realty vērtētāju komanda ir pretimnākoša un laipna, un sniegs jums konsultācijas par vērtēšanu, kā arī objektīvi novērtēs jūsu īpašumu, nosakot tā patieso tirgus vērtību.

Mūsu vērtējumi tiek akceptēti Latvijas kredītiestādēs un LR Uzņēmumu Reģistrā. Tas liecina par mūsu vērtējumu kvalitāti un objektivitāti.

PRIME Realty ir sertificēts vērtēšanas uzņēmums (LĪVA Kompetences sertifikāts nekustamā īpašuma vērtēšanai) un novērtējumi tiek veikti saskaņā ar Latvijas, Eiropas un starptautiskajiem vērtēšanas standartiem.