Īpašuma informācija

Adrese : Stabu 100 Rīga, Centrs
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 41 m2
Stāvs:2 / 7
istabas:2
Dzīvokļa sērija:
Apkures veids:
Objekta ID: 3792
Cena : 91,800 EUR ( 2239.02 €/m2 )
Pārdod mājīgu,gaišu 2-istabu dzīvokli ar lauru logu, pārdomātu plānojumu, 2,8m augstiem griestiem dzīvojamās zonās un panorāmas logiem ar skatu uz Stabu ielu.

Pilnā apdare, paredzētas vietas plašiem iebūvējamiem skapjiem.

Vannas istaba aprīkota ar apsildāmajām grīdām, elektriskajiem dvieļu žāvētājiem, spoguli, gaišām spāņu flīzēm un mozaīku, mēbelēm un itāļu santehniku – Ceramica GSB fajansu, ALPI jaucējkrāniem, mūsdienīgu risinājumu dušai, bez dušas paliktņa ar termostatisko maisītāju. Ir sagatavotas savienojumu vietas veļas mazgājamās mašīnas uzstādīšanai.

Baltas PRODEX iekšdurvis. Istabās uzstādīts gaišs BOEN ozolkoka parkets, gaitenī un virtuves zonā – gaiši pelēkas itāļu akmens flīzes, baltas akmens palodzes un PONZIO trīskāršo pakešu logi ar alumīnija rāmjiem.  Vannas istabā un gaitenī ir iebūvētais apgaismojums.

Dzīvoklī ir uzstādīti dūmu detektori, ventilācijas difuzori un domofoni (kurus var aizstāt ar video domofoniem). Tāpat ir ievilktas sistēmas, lai uzstādītu gaisa kondicionētāju un apsardzes signalizāciju. Ugunsdrošas MI CASA ārdurvis (Ei30).

Mājai ir augsta skaņas izolācija un kluss KONE lifts. Pagrabstāvā ir atsevišķa slēdzama telpa ratu un velosipēdu uzglabāšanai.