Īpašuma informācija

Adrese : Stabu 100 Rīga, Centrs
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 62 m2
Stāvs:2 / 7
istabas:2
Dzīvokļa sērija: Jaunais projekts
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 3793
Cena : 153,900 EUR ( 2482.26 €/m2 )
Plašs un ļoti mājigs  2. istabu dzīvoklis ar gaišu interjeru, 2,8m augstiem griestiem dzīvojamās zonās, atsevišķu virtuves zonu, mājīgu guļamistabu un logiem uz kluso iekšpagalmu. Liela lodžija ar divām izejām – no guļamistabas un viesistabas, un platu akmens norobežojumu. Lodžijas iekšējā apdarē tiek izmantota dabīgā lapegle un akmens flīzes.

Pilnā apdare, paredzētas vietas plašiem iebūvējamiem skapjiem.

Vannas istaba aprīkota ar apsildāmajām grīdām, elektriskajiem dvieļu žāvētājiem, spoguli, mēbelēm, gaišām spāņu flīzēm un mozaīku, itāļu santehniku, jaucējkrāniem,  akmens masas vannu un dušu bez paliktņa ar termostatisko maisītāju.

Baltas iekšdurvis. Istabās uzstādīts gaišs  ozolkoka parkets, kas rada omulību,  gaitenī un virtuves zonā – gaiši pelēkas itāļu akmens flīzes, baltas akmens palodzes un trīskāršo pakešu logi ar alumīnija rāmjiem. Vannas istabā un gaitenī ir iebūvētais apgaismojums.

Dzīvoklī ir uzstādīti dūmu detektori, ventilācijas difuzori un domofoni (kurus var aizstāt ar video domofoniem). Tāpat ir ievilktas sistēmas, lai uzstādītu gaisa kondicionētāju un apsardzes signalizāciju. Ugunsdrošas ārdurvis (Ei30).

Mājai ir augsta skaņas izolācija un kluss  lifts, kas ļauj pēc pilsētas burzmas, kņadas justies relaksēti un netraucēti. Pagrabstāvā ir atsevišķa slēdzama telpa ratu un velosipēdu uzglabāšanai.