Īpašuma informācija

Lifts,
Adrese : Miera iela 103 Rīga, Centrs
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 59 m2
Stāvs:1 / 5
istabas:3
Dzīvokļa sērija: Jaunais projekts
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 3891
Cena : 135,000 EUR ( 2288.14 €/m2 )
Būvniecības gads : 2021
Rezervē vai iegādājies dzīvokli jaunajā projektā "City Home"! Sazinies, lai atrastu sev piemērotāko dzīvokli!

+ Pieejamie dzīvokļi ir sākot no 35 m2 ( 1 istabas) līdz 106 m2 (4 istabas) platības.

+ City Home ēka ir energoefektīva, ar mūsdienīgu arhitektūru, kas iekļaujas pilsētas vēsturiskajā apbūvē. Zemes kopējā platība ir 1836 m2, bet visu dzīvokļu platība – 3267 m2. Kopā ar dzīvokļiem īpašumā tiek iekļautas arī zemes domājamās daļas.
+ Limitētam skaitam piedāvā agro dzīvokļu rezervāciju sākot no 2100 EUR/ m2 (ar PVN un iekļautu pilnu apdari)
+ Īpaši SEB un Luminor kreditēšanas nosacījumi
+ Projekta pagalms ir labiekārtots un apzaļumots ar dekoratīviem stādījumiem. Tajā saglabāts liels, skaists osis, ierīkots bērnu rotaļu laukums un atrodas 29 automašīnu stāvvietas.
+ Projekts ir pilnībā pielāgots tam, lai tajā ērti varētu dzīvot un atrasties cilvēki ar kustību traucējumiem un māmiņas ar bērnu ratiņiem. Ātrgaitas lifti nodrošinās jūsu nokļūšanu no dzīvokļa līdz pagrabstāva telpām.
+ Drošību garantē labs apgaismojums pagalmā un kāpņu telpās ierīkotās videonovērošanas kameras. Iekļūšana kāpņu telpās notiek ar drošu RFID karšu un domofonu palīdzību.
+ Visi dzīvokļi ir ar pilnu apdari un 2,75m augstiem griestiem . Dažiem no dzīvokļiem ir pieejami balkoni. Mansarda dzīvokļos varēs baudīt dabisko saules gaismas.
+ Energoefektivitāte atbilst visaugstākiem mūsdienu standartiem. To nodrošina kvalitatīvas mūra starpsienas, dubultie stiklojuma logi, individuālie ūdens un siltuma skaitītāji, kā arī kvalitatīvs siltummezgls ar automātisko siltuma padevi. City Home ēkai tiks garantēti zemi komunālie maksājumi gan vasarā, gan ziemā.
+ Visos dzīvokļos pieejams jaunākās paaudzes, ātrgaitas optiskais internets
+ Fotogrāfijās ir redzami Demo dzīvokļu iekārtojumi