Īpašuma informācija

Adrese : Ģertrūdes iela 99 Rīga, Centrs
Veids : Izīrē / Iznomā
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 63 m2
Stāvs:2 / 6
istabas:3
Dzīvokļa sērija: Renovēta ēka
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4477
Cena : 850 EUR/mēn ( 13.49 €/m2 )
Būvniecības gads : 1912
Īrei tiek piedāvāts izcils, pilnībā aprīkots trīs istabu dzīvoklis Rīgas centrā, Ģertrūdes ielā. Namīpašums ir kultūras mantojums, tas ir pilnībā renovēts, atjaunota mājas fasāde kā arī kāpņutelpā saglabāti 20.gs. dizaina elementi.

Dzīvoklis ir elegants, tas ir gaišs ar augstiem griestiem un lieliem logiem, kas padara dzīvokli plašāku. Logi vērsti uz ēkas abām pusēm. Dzīvoklis tiek izīrēts ar visām mēbelēm izņemot otru guļamistabu. Viesistabā par noskaņu un ziemas mājīgumu parūpēsies podiņu kamīns. Dzīvoklī esošais aprīkojums ir jauns vai mazlietots. Dzīvojamā mājā ir savs individuālais gāzes katls, līdz ar to maksāt nepieciešams pēc patērētā, katrā dzīvoklī atsevišķi. Komunālo maksājumu maksa vasaras mēnešos ~80 Eiro, ziemā ~200 Eiro.

Dzīvoklī ietilpst:

Divas pilnībā izolētās guļamistabas;
Gaiša viesistaba ar kamīnu;
Virtuve ar pielāgotu un pārdomātu dizainu;
Apvienota vannsistaba

Dzīvoklis ir ļoti kluss, pateicoties biezajām sienām blakustrokšņi tikpat kā nav dzirdami. Kopumā mājā atrodas tikai 16 dzīvokļi. Kaimiņi klusi un atsaucīgi. Slēdzama un droša kāpņu telpa, kur pēc nepieciešamības var novietot bērnu ratiņus vai riteņus. Apkārtnē ir visas nepieciešamās transporta infrastruktūras, skolas un bērnu dārzi, restorāni dažādām gaumēm, veikali, aptiekas, bāri, pāris minūšu gājienā atrodas sporta zāle. Netālu ir Grīziņkalna parks u.c. priekšrocības.

Dzīvoklis tiek piedāvāts ilgtermiņa īrei no 1. jūnija.

Papildus jautājumu gadījumā ar lielāko prieku uz tiem atbildēšu telefoniski vai rakstot uz zemāk redzamo e-pasta adresi.