Īpašuma informācija

Lifts, Apsardze, Internets, WIFI, TV,
Adrese : Akāciju iela 2D Rīga, Imanta
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 61 m2
Stāvs:4 / 9
istabas:3
Dzīvokļa sērija: Jaunais projekts
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4554
Cena : 165,000 EUR ( 2704.92 €/m2 )
Būvniecības gads : 2019
Pārdod trīs istabu dzīvokli daudzdzīvokļu dzīvojamo māju kompleksā “Akācijas”, kas atrodas Imantā, Akāciju ielā. Mājas būvniecībā izmantoti augstas kvalitātes materiāli, kas nodrošina lielisku skaņas un siltuma izolāciju. Jaunākās tehnoloģijas gaisa ventilācijas - rekuperācijas sistēmas, ļauj ietaupīt energoresursus gaisa apsildei gada aukstajos mēnešos un atdzesēt karstajos. Dzīvoklis ir pielāgots atbilstoši cilvēku vajadzībām un tā, lai vieta atrastos it visam, taču, ja tomēr sapratīsiet, ka Jums ir nepieciešama noliktava, tad arī tā ietilpst šī dzīvokļa piedāvājumā. Ērts dzīvokļa plānojums ar plašu balkonu uz kura radīsies terases sajūta. Patīkami zemi komunālie maksājumi, kas nebūs izaicinājums arī nākotnē.

Piedāvājumā ietilpst –

- Viesistaba apvienota ar virtuvi
- Divas guļamistabas
- Atsevišķa garderobes telpa
- Apvienots sanmezgls
- Plašs un atverams balkons
- Noliktavas telpa
- Ērta stāvvieta

Dzīvojamais komplekss piemērots ģimenēm ar bērniem, kur kaimiņi ir kā draugi. Pagalmā pieejams bērnu rotaļu laukums katrai mājai atsevišķi, pāri ielai atrodas daudzfunkcionālais Volvo Sporta Centrs, kura teritorijā ietilpst miniZOO, PikNik parks. Tuvumā ir plašas iepirkšanās iespējas, medicīnas iestādes, sporta zāles un kafejnīcas.

Dzīvoklis ir aprīkots ar visu ikdienai nepieciešamo tehniku un ir lielisks ieguldījums kā investīciju objekts, ērti pieejamā lokācijā un izcilu infrastruktūru dažu metru attālumā.

Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim noformēt kredītu un organizēsim nekustamā īpašuma novērtējumu.

Zvaniet, lai vienotos par apskati!