Īpašuma informācija

Internets, WIFI, TV,
Adrese : Jomas iela 46 Jūrmala, Majori
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 26 m2
Stāvs:2 / 2
istabas:1
Dzīvokļa sērija: Renovēta ēka
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4631
Cena : 79,300 EUR ( 3050 €/m2 )
Būvniecības gads : 1914
Lielākā kūrortpilsēta Baltijas jūras piekrastē ar neatkārtojamu šarmu, skaistu atjaunotu arhitektūru, bagātu vēsturi un ainaviskiem dabas skatiem.

Jūrmala ir izcila vieta atpūtai pie dabas ar 25 km gara baltu smilšu pludmali, svaigu jūras gaisu un attīstītu SPA, turismu un izklaides infrastruktūru.

Vēsturiska trīsstāvu mūra ēka, kas tika uzcelta 1914. gadā. Labiekārtošanas un renovācijas darbi tika uzsākti 2020. gadā ar fasādes renovāciju. Tiek plānots pilnībā pabeigt visus remonta darbus līdz 2024. gada sezonai.

Par projektu AuRoom - Aurum, latīņu valodā - zelts. AuRoom apartamenti kļūs par labāko izvēli tiem kas meklē: kūrorta mājas atpūtai un dzīvošanai pasīvo ienākumu avotu, investējot nekustamā īpašumā ar īstermiņa izīrēšanas servisa nodrošināšanu.

AuRoom apartamenti atrodas prestižā lokācijā pašā Jūrmalas sirdī, uz Jomas ielas. Jūra, priežu mežs, restorāni un veikali atrodas vien dažu soļu attālumā. Atpūta AuRoom apartamentos – augstākās klases mierpilna atpūta pie dabas ar labākajiem SPA, restorāniem, koncertzāli un citām izklaidēm katrai gaumei, izcilu infrastruktūru un Rīgas tuvumu.

Izcila lokācija atpūtai un dzīvei Jūrmalā Jūsu brīvdienu mājas - vieta, kur atpūsties, uzlādēties un iedvesmoties. Pašiem savs viesnīcasnumurs, kur variet palikt, kad vien vēlaties.

Pasīvā ienākuma avots no īstermiņa / ilgtermiņa īres Izīrējiet savu īpašumu populārākajā Latvijas un Baltijas kūrortpilsētā.

Lieliska atpūta un gudra investīcija Izmantojiet savu īpašumu atpūtai, kad to vēlaties un pārējā laikā gūstiet Ienākumu no tā izīrēšanas.

Iegādājoties īpašumu 2023. Gada pavasarī, līdz pat 25% atlaide no gatava dzīvokļa cenas.

Iespēja izvēlēties dizaina apdari pēc saviem ieskatiem.