Īpašuma informācija

Internets, WIFI, TV,
Adrese : Gobas iela 23 Rīga, Bolderāja
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 46 m2
Stāvs:5 / 5
istabas:2
Dzīvokļa sērija: Hruščova
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4634
Cena : 54,000 EUR ( 1173.91 €/m2 )
Būvniecības gads : 1973
Tiek pārdots divistabu dzīvoklis ērtā lokācijā Bolderājā. Dzīvoklis atrodas ēkas vidusdaļā un ir pilnīgi gatavs dzīvošanai, veikts kapitālais remonts, ierīkota jauna santehnika un jauna elektroinstalācija un mainīti stāvvadi. Dzīvoklis ir gaišs un ar ērtu plānojumu, guļamistabā atrodas balkons uz kura baudīt svaigo piejūras gaisu. Dzīvoklis tiek pārdots ar tajā ietilpstošajām mēbelēm.

Dzīvokļa plānojums iekļauj - divas izolētas istabas, divi sanmezgli un kvalitatīvu virtuvi. Zeme dzīvoklim ir īpašumā.
Bolderāja ir pazīstama ar labi savienotu ceļu tīklu, tāpat arī plaši attīstītu sabiedriskā transporta infrastruktūru. Dažu minūšu attālumā atrodas skolas, bērnu dārzi, veikali, sporta zāles, ārstniecības iestādes un cits. 20 minūšu gājiena attālumā atrodas jūra. Tāpat arī izveidots veloceliņš, kas savieno Imantu un Daugavgrīvu līdz pat pašai jūrai.
Apkārtni novērtēs tie, kam patīk būt mazliet nostāk no pilsētas centra vai dzīvojamo māju masīviem un būt tuvāk dabai, bet tajā pat laikā būt tuvumā pilsētai.

Nodrošināsim nekustamā īpašuma apskati jums izdevīgā laikā un palīdzēsim nokārtot nekustamā īpašuma vērtējumu un/vai palīdzēsim ar hipotekārā aizdevuma saņemšanu.