Īpašuma informācija

Adrese : Silikātu iela 3 k-2 Rīga, Bolderāja
Veids : Izīrē / Iznomā
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 54 m2
Stāvs:2 / 5
istabas:2
Dzīvokļa sērija: Hruščova
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4638
Cena : 270 EUR/mēn ( 5 €/m2 )
Izīrē divistabu dzīvokli Bolderājā, Silikātu ielā. Dzīvoklis atrodas ēkas vidusdaļa, logi ir vērsti uz mājas abām pusēm un tajā iespīdēs gan rīta, gan vakara saule. Dzīvoklis un ir pilnībā aprīkots dzīvošanai un gaida savus jaunos iemītniekus. Dzīvoklī ir veikts kapitālais remonts, ierīkota jauna santehnika un jauna elektroinstalācija, tāpat arī nomainīti stāvvadi. Dzīvoklis ir gaišs, ar ērtu plānojumu un ļoti plašu iebūvēto skapi.

Bolderāja ir pazīstama ar labi savienotu ceļu tīklu, tāpat arī plaši attīstītu sabiedriskā transporta infrastruktūru. Dažu minūšu attālumā atrodas skolas, bērnu dārzi, veikali, sporta zāles, ārstniecības iestādes un cits. 30 minūšu brauciena attālumā ar sabiedrisko transportu atrodas jūra. Sabiedriskā transporta pietura ir 2 minūšu attālumā no īpašuma. Ērti var nokļūt uz Imantu, Daugavgrīvu un Rīgas centru. Aktīvākajiem iedzīvotājiem ir pagājušā gada nogalē ir izbūvēts velo ceļš, kas savieno Imantu un Daugavgrīvu līdz pat pašai jūrai.

Apkārtni novērtēs tie, kam patīk būt mazliet nostāk no pilsētas centra. Dzīvoklis atrodas klusā un mierīgā apkaimē, kur par lielu vērtību tiek uzskatīti kaimiņi, kas ir ļoti atsaucīgi un draudzīgi. Ēkas pagalma pusē automašīnu var novietot bez maksas.

Māju apsaimnieko biedrība “Silkātu 3/2”. Komunālie maksājumi ziemā aptuveni 190 Eiro, vasaras sezonā 120 Eiro.
Nodrošināsim nekustamā īpašuma apskati jums izdevīgā laikā un atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.