Īpašuma informācija

Lifts, Apsardze, Internets, WIFI, TV,
Adrese : Juglas iela 10 Rīga, Jugla
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 104 m2
Stāvs:4 / 9
istabas:2
Dzīvokļa sērija: Jaunais projekts
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4660
Cena : 140,000 EUR ( 1346.15 €/m2 )
Būvniecības gads : 2008
Pārdodam mājīgu un modernu divistabu dzīvokli Juglā, Jaunajā projektā, Juglas ielā 10. Dzīvokļa kopējā platība ir 104.2 m2, no kuriem 67.6 m2 ir dzīvojamā platība un 36.6 m2 ir ārtelpu platība, kas sastāv no diviem atsevišķiem balkoniem ar izeju no guļamistabas un viesistabas. Ideāla vieta, kur baudīt rīta kafiju vai citu dzērienu vakaros.

Dzīvoklis ir aprīkots ar visu nepieciešamo ikdienai un piedāvājumā ietilpst:
- Pilnībā aprīkota iebūvētā virtuve;
- Guļamistaba ar iebūvētu skapi;
- Gaitenī atrodas divi drēbju skapji;
- Apvienots sanmezgls ar apsildāmām grīdām;
- Divi kondicionieri, kas nodrošina komfortu un vēsumu karstajās vasaras dienās, kā arī siltumu dzīvoklī ziemas periodā;
- Regulējami radiatori un individuāli skaitītāji apkurei
- Zeme īpašumā;
- Pazemes autostāvvieta ar nozīmētu vietu;

Mājai ir lifts, kopta apkārtējā teritorija, kas ir nožogota un slēdzama, tāpat arī slēdzama kāpņu telpa ar kodu. Blakus dzīvo patīkami un mierīgi kaimiņi. Dzīvoklim ir veikts nekustamā īpašuma vērtējums.

Jugla ir viens no Rīgas pievilcīgākajiem rajoniem, kas piedāvā harmonisku dzīvi pie dabas, bet tomēr tuvu pilsētas centram. Šeit ir plašas atpūtas iespējas - blakus atrodas Juglas ezers, kur var peldēties, makšķerēt vai vienkārši baudīt dabas skaistumu. Rajonā ir arī vairāki parki, ideāli piemēroti pastaigām vai sporta aktivitātēm.

Juglā ir labi attīstīta infrastruktūra - skolas, bērnudārzi, veikali, kafejnīcas un restorāni. Tāpat ir ērta sabiedriskā transporta satiksme ar pilsētas centru. Šis dzīvoklis ir ideāla izvēle tiem, kuri vēlas baudīt mierīgu dzīvi dabas tuvumā, bet tomēr būt tuvu pilsētas dzīves ritmam.
Piedāvājam Jums iespēju iegādāties mājīgu un modernu divistabu dzīvokli, kas atrodas vienā no Rīgas pieprasītākajiem rajoniem, tādēļ nekavējieties, sazinieties ar mums un nāciet apskatīt šo brīnišķīgo dzīvokli.

Palīdzēsim Jums nepieciešamības gadījumā saņemt nekustamā īpašuma aizdevumu ar izdevīgākiem nosacījumiem.

Zvaniet, lai vienotos par īpašuma apskati!