Īpašuma informācija

Apsardze, Internets, WIFI, TV,
Adrese : Tvaika iela 54 k-1 Rīga, Sarkandaugava
Veids : Pārdod
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 42 m2
Stāvs:3 / 5
istabas:2
Dzīvokļa sērija: Hruščova
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4720
Cena : 54,750 EUR ( 1303.57 €/m2 )
Būvniecības gads : 1964
Pārdod skaistu un kapitāli remontētu divistabu dzīvokli Sarkandaugavā. Dzīvoklis atrodas ēkas 3. stāvā, tā logi ir vērsti ar skatu uz rietumiem un Sarkandaugavas kanālu, ērti piebraucamā lokācijā blakus jaunajam Sarkandaugavas pārvadam. Dzīvoklī ir veikta saskaņota pārbūve, siltinātas sienas, nomainītas visas komunikācijas, logi, jauni skaitītāji, ieliktas metāla durvis, tāpat ir izveidots pārdomāts un praktisks dizains.
Dzīvoklis tiek pārdots ar tajā ietilpstošām mēbelēm un aprīkojumu, tam nav nekādu parādu vai apgrūtinājumu un var tikt pārdots nekavējoties.
Zeme dzīvoklim ir īpašumā. Automašīnu pie dzīvojamās mājas var novietot bez problēmām jebkurā diennakts laikā.

Piedāvājumā ietilpst:
- Viesistaba apvienota ar virtuvi;
- Guļamistaba;
- Apvienots sanmezgls;
- Balkons.

Infrastruktūra:
- 5 tramvajs (Imanta - Mīlgrāvis);
- 49 autobuss (Ķengrags - Daudersala);
- 6 km līdz Rīgas centram;
- 19 km līdz Vecāķu pludmalei;
- netālu atrodas bērnudārzi un skolas.

Klusi un mierīgi kaimiņi, netālu ir dažādi veikali, uzpildes stacijas, parki un citi ikdienas vajadzībām nozīmīgi objekti. Mežparka Lielā estrāde atrodas 15 minūšu gājiena attālumā, pa jaunizbūvēto gājēju celiņu, kas savieno Sarkandaugavu ar Viestura prospektu.
Dzīvojamo māju apsaimnieko SM Serviss SIA, komunālo rēķinu maksājumi aptuveni 90EUR vasarā, 200EUR ziemā. Ja vēlies dzīvot skaistā vietā, tuvu zaļumam un Rīgas centram, tad sazinies pa zemāk norādīto kontaktinformāciju un vienosimies par īpašuma apskates laikiem.

Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim veikt nekustamā īpašuma vērtējumu iesniegšanai kredītiestādē, kā arī nodrošināsim ar izdevīgiem nosacījumiem īpašuma aizdevumam visās lielākajās finanšu iestādēs Latvijā.

Zvani man jau šodien, lai rīt varam apskatīt tavas jaunās mājas!