Īpašuma informācija

Lifts, Apsardze,
Adrese : Smilšu iela 10 Rīga, Vecrīga
Veids : Izīrē / Iznomā
Objekts: Dzīvoklis
Platība : 115 m2
Stāvs:2 / 7
istabas:4
Dzīvokļa sērija: Renovēta ēka
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4729
Cena : 750 EUR/mēn ( 6.52 €/m2 )
Lielisks modulējams īpašums pašā Rīgas sirdī.
Plašās, pārdomātās telpas izmantojamas 3 veidos:

1) Kā plašu dzīvokli ar trīs izolētām guļamistabām, ietilpīgiem sienas skapjiem, plašu dzīvojamo zonu, kura organiski saplūst ar ēdamistabu (var arī atdalīt), 3 sanmezgli (2 no tiem aprīkoti ar duškabīnēm). Dzīvoklī visa sadzīves tehnika ērtai dzīvošanai. Ēdamistabas zonā dzīvās mūzikas baudītājiem ir klavieres. Telpas ir ļoti klusas. Ienākot no steidzīgās Rīgas kņadas, jūties kā miera ostā. Katra guļamistaba šobrīd aprīkota ar kvalitatīvām mēbelēm (var palikt pēc vajadzības).

2) Komercdarbības veikšanai. Plašās telpas lieliski piemērotas 3 atsevišķām darba telpām un vienai lielai kopējai, kura pāriet virtuves zonā. Plašā telpa lieliski piemērota nelielu grupu semināriem, jogas praksēm, kā arī dejošanas, mākslas nodarbībām. Dejošanai arī droši, jo pirmajā stāvā nav dzīvojamās telpas. Telpu plānojums ir veiksmīgi izvietots tā, lai var darboties pat savstarpēji nesaistīti uzņēmumi. Klientiem ērti pieejami 3 sanmezgli. Reprezentabla vieta – Vecrīgas sirds. Reprezentabla fasādes māja - labā stāvoklī, slēgta kāpņu telpa, lifts. Māja renovēta 2009. gadā.

3) Lieliski apvienot dzīvokli un privātpraksi. Ieejot dzīvoklī, paveras ērts koridors, wc un atsevišķa viena telpa, uz kuru ieeja neskarot citas telpas. Gaitenī ejot tālāk, nokļūsi pārējās telpās. Objektā ir divas ieejas.