Īpašuma informācija

Adrese : Mednieku 4a Rīga, Centrs
Veids : Izīrē / Iznomā
Objekts: Komercplatības
Platība : 219 m2
Apkures veids:
Objekta ID: 3714
Cena : 2,912 EUR/mēn ( 13.3 €/m2 )
219.0 m2 atvērtā plānojuma birojs ēkas 5. stāvā. Birojā ir atsevišķa pārrunu telpa, kā arī kopējā platībā iekļauta atsevišķa aprīkota virtuve; 3 tualetes ir koplietošanā ar pārējiem stāva nomniekiem. Biroja logi vērsti uz iekšpagalma pusi. Šī biroja nomniekam ir tiesības nomāt 4 garantētās autostāvvietas; autostāvvietas nomas maksa – 62.50 EUR+PVN mēnesī.

Ēkā tiek nodrošināti tādi pakalpojumi kā dzīvā apsardze nakts stundās, ēkas teritorijas un koplietošanas telpu videonovērošana, piekļuves kontroles sistēma, Lattelecom/Tet un Latnet optiskais kabelis, iespēja nomniekam izvietot sava uzņēmuma logo vai izkārtni uz ēkas fasādes u.c.

Papildus nomas maksai jāmaksā arī ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksa 3.30 EUR / m2 + PVN apmērā, kā arī par komunālajiem pakalpojumiem.

Kopējais maksājums ir EUR 2,912.70 + PVN + komunālie maksājumi + autostāvvietas nomas maksa mēnesī. Nomas maksa un ēkas uzturēšanas un apsaimniekošanas maksa noteikta, pieņemot, ka nomniekam ir tradicionāls darba laiks (5 dienas nedēļā, no 8.00 līdz 20.00) un nomas termiņš ir 2 vai vairāk gadi.