Īpašuma informācija

Adrese : Brīvības gatve 387 Rīga, Jugla
Veids : Pārdod
Objekts: Komercplatības
Platība : 173 m2
Apkures veids:
Objekta ID: 4628
Cena : 115,000 EUR ( 664.74 €/m2 )
Būvniecības gads : 1930
Pārdodam augstas kvalitātes komerctelpas Brīvības gatvē 387, kas ir pielāgotas sporta zālei un fizioterapijas nodarbībām. Plaša sporta zāle un fizioterapijas kabinets, kas atrodas izdevīgā un ērti piebraucamā lokācijā Juglā. Šis ir izcils piedāvājums, lai uzsāktu savu uzņēmējdarbību jau esošajā formātā, vai izmantot telpas pielāgojot tās savām vēlmēm un vajadzībām.

Telpās ir veikts kapitālais remonts, tās ir pārdomāti un kvalitatīvi atjaunotas. Tiek nodrošināta centrālā apkure, gaiss-gaiss siltumsūknis un ventilācijas sistēma, nomainīti radiatori, ierīkota kvalitatīva santehnika, ugunsdrošības sensori, kas savienoti ar signalizāciju. Ir nomainītas elektroinstalācijas, jauni kanalizācijas stāvvadi, pilnībā renovēts grīdas segums, nomainīti jauni logi.

Piedāvājumā ietilpst –

- Sporta zāles telpa – 49.4 kv.m. (caurstaigājama)
- Sporta zāles telpa – 42.8 kv.m. (caurstaigājama)
- Fizioterapijas kabineti ar kopējo platību – 42.8. kv.m.
- Sporta zālei divas ģerbtuves atsevišķi nodalītas
- Divi apvienoti sanmezgli (Tualete/Duša)
- Viss bildēs redzamais inventārs

Telpas atrodas 2 minūšu gājienā no sabiedriskā transporta pieturvietas “Tirzas iela”. Kursē 1. tramvajs un 4., 31., 34. trolejbuss. Blakus ēkai ir pieejama bezmaksas stāvvieta ielas malā. Ēkas pagalmā automašīnu iespējams novietot ar atļauju.

Ja Jums ir vajadzīgas kvalitatīvas un veiksmīgas telpas, lai uzsāktu vai turpinātu savu biznesu, tad sazinieties ar mani un vienosimies par apskates laikiem! Papildus nodrošināsim ar atbalstu juridiskajos un finanšu jautājumos.