Īpašuma informācija

Adrese : Elijas iela 6 Rīga, Centrs
Veids : Pārdod
Objekts: Komercplatības
Platība : 547 m2
Apkures veids:
Objekta ID: 4747
Cena : 548,000 EUR ( 1001.83 €/m2 )
Rīgas sirdī slēpjas nemanāmi dārgakmeņi. Šeit mēs piedāvājam vienu no šādiem dārgumiem: koka māju, kas, neskatoties uz vienkāršo ārieni, piedāvā lielisku iespēju. Īpašumā ir divas mājas un betona garāža ievērojami plašā pagalmā, kas ir retums centrālajā Rīgā. Tas ir unikāls iespējas piedalīties pilsētas ainavā, nodrošinot vērtīgu īpašumu ar ievērojamu potenciālu.

Otrās mājas iekšpusē, kuru redzat attēlā, pašlaik notiek renovācija. Īpašnieki uzstāda jaunu grīdu, nomaina logus un pievieno kamīnu, veicot citus uzlabojumus. Tāpēc mēs vēl neesam atjauninājuši fotogrāfijas. Tomēr, ja jūs interesē, lūdzu, sazinieties, un mēs varam sarunāt ekskursiju jums.

Turklāt pirmās mājas pirmajā stāvā, kas tiks izmantots komerciālām vajadzībām, notiek renovācija, lai sāktu radīt naudas plūsmu investoriem.

Priekšrocības un īpašības:
Ēka 1: Trīs stāvi un pagrabs, kopā 257 m². Pirmajā stāvā ir paredzētas komerciālas telpas, savukārt augšējie stāvi piedāvā dzīvojamo platību.
Ēka 2: Divi stāvi un pagrabs, kopā 221 m² kvadrātpēdas, pilnībā veltītas dzīvojamai platībai.
Papildu ēka: Divstāvu ķieģeļu konstrukcija, pievienojot papildus 69 m² .
Zeme un dārzs: Ievērojama platība 572 m² apvienojumā ar ēkām.
Autostāvvietu potenciāls: Pagalmā ir potenciāls attīstīt autostāvvietu.
Apkure: Iespējas gan gāzes, gan tradicionālai koka apkures sistēmai.
Atrašanās vieta: Pretī Latvijas Zinātņu akadēmijai, dažu minūšu attālumā no Rīgas Centrāltirgus.

Atkarībā no investora redzējuma un iespējām, šis īpašums var pārvērsties dažādās uzņēmējdarbībās: centrāli novietotā viesnīcā, peļņu nesošā Airbnb iestādē, ilgtermiņa dzīvojamos dzīvokļos vai pat jūsu privātajā pilsētas rezidencē.