Īpašuma informācija

Adrese : Dzelzceļa iela 49 Jūrmala, Asari
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 279 m2
Stāvi: 3
Zemes platība: 600 m2
istabas: 5
Apkures veids: Gāzes apkure
Objekta ID: 3916
Cena : 370,000 EUR ( 1326.16 €/m2 )
LAT
JAUNA CENA!!!
Pārdod gaišu un mājīgu ģimenes māju Jūrmalā, vietā, kur jūras vējš un kluss dzīves stils satiekas.

Mājai ir trīs stāvi, terases (pirmajā un otrajā stāvā, kā arī garāža un neliela teritorija, kur var gatavot grilu).
Pirmajā stāvā ierīkota viesistaba ar kamīnu un terase ar izeju uz pagalmu, kā arī pilnība aprīkota virtuve (MIELE tehnika), plašs priekšnams, sanmezgls un saimniecības telpa, kura aprīkota ar apkures sistēmu un gaisa rekuperācijas iekārtu.
Kvalitatīvas kāpnes ved mūs uz otro stāvu, kur ir trīs gaišas un labiekārtotas istabas, divām no tām – ir sava terase. Šeit ir arī kvalitatīva vannas istaba ar dušu, džakuzi un saunu.
Trešajā stāvā atrodas Master bedroom ar atsevišķu telpu – garderobi. Atsevišķa ir arī vannas istaba, kurā, papildus vannai, ierīkota dušas kabīne. Abās vannas istabās ir augstas kvalitātes regulējami dvieļu žāvētāji JAGA (Beļgu kvalitāte), veļas mašīnas un apsildāmās grīdas vannas istabās un koridorā.
Mājai iebraucamie vārti ir elektriskie, šeit ir nobruģēta gan brauktuves, gan grila teritorijas daļa, savukārt, piebraucamajā daļā bruģis ir apsildāms, kas ziemā atbrīvos no sniega tīrīšanas.
Tuvākais veikals atrodas 200m attālumā. Mājai ir pilsētas ūdens/kanalizācija un zeme ir īpašumā.

ENG
A bright and cozy family house for sale in Jurmala, a place where the sea breeze and a quiet lifestyle meet.
The house has three floors, terraces (on the first and second floor, as well as a garage and a small area where you can grill).
On the ground floor there is a living room with a fireplace and a terrace with access to the yard, as well as a fully equipped kitchen (MIELE), a spacious hallway, a bathroom and a utility room equipped with a heating system and air recovery equipment.
A quality stairs leads us to the second floor, where are three bright and well-equipped rooms, two of them have their own terrace. There is also a quality bathroom with a shower, jacuzzi and sauna.
On the third floor there is a master bedroom with a separate room - a wardrobe. There is also a separate bathroom with a shower in addition to the batht. Both bathrooms have high-quality adjustable towel warmers JAGA (Belgian quality), washing machines and heated floors in the bathrooms and corridor.
The entrance gate to the house is electric, both the carriageway and the barbecue area are paved here, while the pavement in the driveway is heated, which will get rid of snow removal in winter.
The nearest shop is 200m away. The house has city water / sewerage and the land is owned.