Īpašuma informācija

Adrese : Meža prospekts 16 Rīga, Mežaparks
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 107 m2
Stāvi: 1
Zemes platība: 883 m2
istabas: 4
Apkures veids: Gāzes apkure
Objekta ID: 4572
Cena : 280,000 EUR ( 2616.82 €/m2 )
Ekskluzīvs piedāvājums:

Pārdod pusi no privātmājas un zemes vienā no Mežaparka skaistākajām un zaļākajām vietām. Šis īpašums piedāvā iespēju izbēgt no skaļās un stresa pilnās ikdienas.
Mājas plānojums ir ļoti funkcionāls un piedāvā mājīgu, izolētu guļamistabu ar podiņu krāsni un koka dēļu grīdu, kā arī plašu un gaišu viesistabu ar parketa grīdu, izeju uz terasi un pagalmu, kura ir lieliska vieta vakariņām ģimenes lokā. Virtuve ir gaiša un aprīkota ar kvalitatīvām iekārtām un tehniku, tai skaitā arī ar pieliekamo. Koka grīdas un koka logi saskan ar interjeru un padara to vēl pievilcīgāku.
Īpašums piedāvā labiekārtotu un apzaļumotu teritoriju, kas nodrošina privātumu pilsētvidē. Slēgtajā pagalmā ir iespējams novietot automašīnu, un pieejams pagrabs. Īpašums ir pieslēgts pilsētas ūdenim un vietējai kanalizācijai, un tajā ir vietējā centralizētā gāzes apkure.
Apkaimē ir ļoti laba infrastruktūra, tostarp Zooloģiskais dārzs, Ķīšezers, Mežaparks, kafejnīcas un veikali. Tuvumā atrodas arī skolas, bērnudārzi un sabiedriskā transporta pieturas. Šis īpašums ir ideāls jebkuram, kas vēlas baudīt mieru un klusumu, neaizmirstot par pilsētas ērtībām.
Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim noformēt kredītu un organizēsim nekustamā īpašuma novērtējumu.
Vairāk informācija zvanot vai rakstot, īpašumu klātienē var apskatīties iepriekš vienojoties.