Īpašuma informācija

Adrese : Airu iela 53B Rīga, Vecdaugava
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 440 m2
Stāvi: 2
Zemes platība: 1000 m2
istabas: 6
Apkures veids: Gāzes apkure
Objekta ID: 4646
Cena : 380,000 EUR ( 863.64 €/m2 )
Tiek pārdotas divas pilnīgi neatkarīgas mājas vienā teritorijā, katrai ir sava gāzes apkure, pilsētas kanalizācija, visam ir atsevišķi skaitītāji. Viena māja 350 kvm platībā un otra māja 90 kvm platībā atrodas 1000 kvm teritorijā. Māja celta 1995.gadā no gāzbetona ķieģeļiem ar ļoti stingru pamatu. Jumts ir no dabīgiem dakstiņiem, ieejas garāžā ir bruģētas ar bruģakmeni. Katrā mājā ir centralizēta gāzes apkure, ūdens un kanalizācija.
Pirmajā mājā 350 kv.m. visi logi ir dabīgā koka paketes. Lielā istaba ved uz ziemas dārzu ar lieliem skaistiem logiem līdz pat grīdai. Mājas pirmajā stāvā ir norvēģu kamīns ar slēgtu stiklu, otrajā stāvā franču kamīns ar slēgtu stiklu. Mājā ir 2 guļamistabas pirmajā stāvā un 2 guļamistabas otrajā stāvā, guļamistabās visi griesti ir 3 metrus augsti, 2 priekštelpas, liela trenažieru zāle, viesistaba, kabinets, virtuve, vannas istaba ar dušas kabīni, siltās grīdas, 2 tualetes, apakšējā stāvā pirts ar dušu, kā arī atpūtas telpa. Neliela saimniecības telpa, garāža 2 automašīnām, apkures bloks. Kā arī otrajā stāvā ir liels balkons, no kura paveras skats uz Vecdaugavas upi.
Otrajā mājā ir 90 kvm, divi stāvi. Pirmajā stāvā ir duša un tualete, halle un virtuve. Uz otro stāvu ved vītņu kāpnes, otrā stāva halle bez starpsienām liela un skaista. Visi ūdens, elektrības un gāzes skaitītāji ir atsevišķi no lielās mājas.
Visa teritorija ir labiekārtota ar angļu zālienu un ziediem pa visu perimetru, gar žogiem iestādītas ļoti skaistas tūjas, kuras ir 3 metrus augstas. Tiek veikta mājas un mājas iekštelpu videonovērošana un visā mājā uzstādīta signalizācija.
Ķīšezers, viens no lielākajiem ezeriem Latvijā, atrodas 1 km attālumā.
3 km attālumā atrodas Rīgas jūras līcis ar skaistām smilšu pludmalēm un kāpām, ar slidkalniņiem un bērnu rotaļu laukumiem.
Līdz centram 25 minūtes ar automašīnu vai maršruta taksometru, kā arī netālu no vilciena stacijas.