Īpašuma informācija

Adrese : Lapu iela 12 Rīga, Āgenskalns
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 646 m2
Stāvi: 3
Zemes platība: 573 m2
istabas: 0
Apkures veids: Elektriskā apkure
Objekta ID: 4712
Cena : 650,000 EUR ( 1006.19 €/m2 )
Lieliska Investīcijas iespēja Āgenskalnā! Renovēts Nekustamais Īpašums ar Stabiliem Ienākumiem!
Piedāvājam jums izcilu iespēju ieguldīt savus līdzekļus labākajā veidā – šis mūsdienīgi renovētais namīpašums Āgenskalnā ir gatavs nodrošināt jums stabilu un nepārtrauktu naudas plūsmu!
Objekta dati:
Zemes platība: 573 kvm
Ēkas platība: 646 kvm
Lietderīgā platība: 509 kvm
Ēka ietver:
9 vienistabas dzīvokļus platībā no 18 līdz 36 kvm
3 divistabu dzīvokļus platībā no 48 līdz 65 kvm
90 kvm lielas komerctelpas ar atsevišķu ieeju no ielas
74 kvm lielas pagrabtelpas ar atsevišķu ieeju no ielas
Renovācija un Tehniskās īpašības:
Ēkas renovācijas laikā veikti visaptveroši remontdarbi, tostarp nomainīts jumts un visi logi. Sienas un bēniņi ir nosiltināti, nodrošinot optimālu siltuma saglabāšanu. Ēka ir pilnībā atjaunota no pamatiem līdz jumtam, un tajā ir jaunas inženiertehniskās komunikācijas. Katram dzīvoklim ir individuāls elektriskais apkures skaitītājs.
Lokācija un Infrastruktūra:
Šis nekustamais īpašums atrodas Āgenskalnā, vienā no pieprasītākajiem Rīgas dzīvojamajiem rajoniem. Lapu iela ir slavena ar seno koka arhitektūru, zaļiem parkiem un izcilu infrastruktūru. Sabiedriskais transports, izglītības iestādes un veikali ir ērti sasniedzami. Tuvumā atradīsiet gan Āgenskalna tirgu ar vairāk nekā simtgadīgu vēsturi, gan dzīvīgo Kalnciema kvartālu - kultūras, izklaides un tirdzniecības centru.
Ērti pieejams:
Nepalaidiet garām šo iespēju ieguldīt stabilā ienākumu avotā un ērtā dzīves vidē! Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par šo lielisko nekustamo īpašumu Āgenskalnā.