Īpašuma informācija

Adrese : Stopiņu pagasts, Dzidriņas, Jaunsišu iela 21 Ropažu nov., Ropaži
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 144 m2
Stāvi: 1
Zemes platība: 605 m2
istabas: 4
Apkures veids: Centrālā apkure
Objekta ID: 4713
Cena : 180,000 EUR ( 1250 €/m2 )
Būvniecības gads : 2017
Pārdošanā kompakta energoefektīva un moderna māja jaunajā privātmāju ciematā “Dzidriņas”. Šī māja ir veidota komfortablai dzīvošanai, ņemot vērā visas Jūsu vajadzības un vēlmes.

- PLĀNOJUMS
Mājas kopējā platība ir 144 m2, un tā atrodas uz 605 m2 liela zemes gabala. Pārdomāta mājas plānojuma dēļ Jūs baudīsiet ērtu un funkcionālu dzīvošanu. Viesistaba apvienota ar virtuves zonu, nodrošinot mājīgu atmosfēru. Mājā ir trīs izolētas guļamistabas, kas garantē Jūsu ģimenei vai viesiem privātumu.
- TERASE
No viesistabas un divām guļamistabām varat iziet uz terasi, kurā varēsiet baudīt saulainus rītus vai romantiskas vakara stundas.
- SILTĀS GRĪDAS
Viena no lieliskākajām priekšrocībām ir zemās mājas uzturēšanas maksas, kas padara šo māju par ekonomiski izdevīgu izvēli. Īpaša uzmanība ir pievērsta komfortam - siltās grīdas visā mājā nodrošinās patīkamu temperatūru neatkarīgi no tā, kurā telpā atrodaties. Māja ir pilnībā pielāgota Jūsu vajadzībām, un temperatūru var regulēt katrā zonā atsevišķi.
- GARĀŽA
Mājai ir garāža ar automātiskajiem vārtiem, nodrošinot drošību Jūsu transportlīdzeklim.
- ELEKTRONISKĀ DURVJU SLĒDZENE
Ja vēlaties dzīvot moderni un komfortabli, šī māja ir tieši piemērota Jums. Tā ir arī aprīkota ar viedo elektronisko durvju slēdzeni ar pirkstu nospiedumu, kas nodrošina ne tikai drošību, bet arī ērtu pieeju mājai. Slēdzenes funkcionalitāti var kontrolēt arī attālināti, izmantojot aplikāciju. Ir iespējams ieprogrammēt dažādus uzdevumus atkarībā no tā, kurš māju ir atvēris. Šāda slēdzene vienlaikus darbojas arī kā viedais mājas sargs.
- INFRASTRUKTŪRA
Ciematā "Dzidriņas" ir attīstīta infrastruktūra - asfaltēti celiņi, apgaismojums. Tuvumā atrodas arī bērnudārzi, skolas un baseins, nodrošinot dažādas izklaides un attīstības iespējas ģimenes locekļiem. Caur ciematu brauc skolas autobuss. 2km attālumā atrodas veikals un sabiedriskais transports. Ja Jums ir nepieciešams doties uz Rīgu, tas būs tikai 5 minūšu brauciens ar automašīnu, jo pilsēta atrodas 13 km attālumā. Taču, lai nokļūtu līdz Ulbrokai un kultūras centram “Ulbrokas pērle”, būs jāpieveic vien 5 km attālums.

Nešaubieties un sazinieties ar mums, lai iegūtu vairāk informācijas un apskatītu šo burvīgo māju. Tā ir izdevīga un vērtīga ieguldījuma iespēja Jūsu ģimenes dzīves kvalitātes uzlabošanai.
Nepieciešamības gadījumā palīdzēsim noformēt kredītu un organizēsim nekustamā īpašuma novērtējumu.
Sazinieties ar mani, lai vienotos par mājas apskati!