Īpašuma informācija

Adrese : Strazdu iela 48 Limbažu nov., Skultes pag.
Veids : Pārdod
Objekts: Māja
Platība : 82 m2
Stāvi: 2
Zemes platība: 1213 m2
istabas: 4
Apkures veids: Malkas apkure
Objekta ID: 4728
Cena : 80,000 EUR ( 975.61 €/m2 )
Piedāvājumā privātmāja tiem, kas vēlas atpūsties no lielās pilsētas burzmas. Mājas apkārtnē atrodas plašs dārzs ar ābelēm, plūmēm un vīnogu ķekariem. Kā arī vieta vairākām siltumnīcām un atsevišķa pirts māja (25kvm).
Dzīvojamajā mājā (82kvm) ir 2 stāvi, 4 istabas, divas krāsniņas un kamīns, iespēja izmantot arī elektriskos radiatorus. Pirmajā stāvā ir viesistaba, sanmezgls un virtuve. Otrajā stāvā - 3 guļamistabas ar lielu balkonu un skatu uz visu apkārtējo rajonu.
Māja ir ieguldīts darbs un īsta saimnieka mīlestība. Tajā ir veikts remonts - jaunas elektroinstalācijas, stāvvadi, jumts un notekcaurules. Īpašums gaida jaunos īpašniekus, kuri varēs baudīt mieru un dabas skaistumu.
Rajonu apsaimnieko vietējā biedrība, kas rūpējas par ūdens piegādi, gružu izvešanu un kopējo rajona kvalitāti. Blakus ir veikals un divas reizes nedēļā brauc vietējie lauksaimnieki, kas piedāvā svaigus produktus (olas, pienu, sieru u.c. lauku labumus).
1.1 km attālumā atrodas viena no skaistākajām Latvijas pludmalēm ar izbūvētu ceļu, bērna laukumiņu un ģērbtuvēm. Līdz Rīgai ir tikai 62 kilometri, līdz Limbažiem - 34 km, bet Saulkrastiem - 10km
Īpašums pieejams uzreiz, bez apgrūtinājumiem.

Nepieciešamības gadījumā organizēsim nekustamā īpašuma novērtējumu.
Sazinieties ar mani, lai vienotos par dzīvokļa apskati!